Paragvajas futbolisti “Copa America” mačā veic atspēlēšanos pret Argentīnu

14/06/2015 15:36

Paragvajas futbola izlase sestdien izglābās no zaudējuma prestižā “Copa America” mačā pret pagājušā gada Pasaules kausa finālisti Argentīnu.

Abas komandas cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2).

Šo B apakšgrupas maču krietni labāk iesāka Argentīna, kas pirmajā puslaikā pēc slaveno uzbrucēju Serhio Agvero un Lionela Mesi sitieniem izvirzījās vadībā ar 2:0.

Tiesa, otrajā puslaikā Paragvaja panāca izlīdzinājumu, kad vispirms 60.minūtē precīzu sitienu veica Nelsons Valdess, bet pamatlaika pēdējā minūtē neizšķirtu panāca Lukass Barioss.

Argentīnas izlases galvenais treneris Herardo Martino pēc mača sacīja, ka izlaist uzvaru pēdējās mača minūtēs ir grēks. “Zaudējām kontroli pār maču, kas pretiniekiem ļāva izveidot vairākas izdevības panākt neizšķirtu.”

Tikmēr pie panākuma sestdien tika Urugvaja, kas ar 1:0 (0:0) pieveica Jamaiku. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Kristians Rodrigess.

“Copa America” turnīrs Čīlē ilgs līdz 4.jūlijam, bet kopumā tajā piedalās 12 komandas, kas sadalītas trīs apakšgrupās pa četrām katrām. Ceturtdaļfinālam kvalificēsies grupu pirmo divu vietu īpašnieces un divas labākās trešo vietu ieguvējas.

Kā ierasts, “Copa America” turnīrā spēlē desmit Dienvidamerikas futbola valstsvienības, kā arī divas pieaicinātās izlases, kas šoreiz ir Meksika un Jamaika.

Pirms četriem gadiem par “Copa America” čempioniem kļuva Urugvajas izlase, kas finālā ar 3:0 pieveica Paragvaju.