Paragvajas tiesa nepiekrīt atbrīvot leģendāro Ronaldiju 

Ronaldinjo, sportazinas.com
Ronaldinju | Foto: TASS

2002. gada pasaules čempionam vēl kādu laiku būs jāpavada mājas apcietinājumā, jo Paragvajas tiesa noraidījusi viņa apelāciju, ziņo “France Press”.

Jau ziņots, ka šī gada 6. martā brazīlietis tika aizturēts Paragvajā par iebraukšanu valstī ar viltotu pasi. Bijušais sportists ieradās valstī, lai piedalītos labdarības pasākumā. Vēlāk viņa viesnīcas istabā notika kratīšana, kuras laikā policisti atrada Ronaldinju un viņa vecākā brāļa viltotās pases.  

“Mēs bijām ļoti pārsteigti, ka mums izrādījās viltotie dokumenti,” sarunā ar telekanālu ABC atklāja Ronaldinju. “Jau no paša sākuma mēs bijām gatavi sadarboties ar varas iestādēm, lai tiktu galā. Pat nevarēju iedomāties, ka kādreiz nonākšu tādā situācijā. Visas dzīves garumā esmu centies sasniegt maksimālās virsotnes un dāvināt cilvēkiem patīkamas emocijas ar savu spēli,” norāda brazīlietis. 

Paragvajas likumsargi lēma apcietināt kādreizējo futbolistu. Sākotnēji izskanēja informācija, ka Ronaldinju cietumā būs jāpavada seši mēneši, taču vēlāk sods tika mainīts uz mājas arestu, kurā brazīlietis atrodas joprojām. Bijušo futbolistu izlaida no cietuma kameras pret drošības naudu 1,6 miljonu eiro apmērā. 

Ronaldinju advokāti mēģināja apstrīdēt tiesas lēmumu, taču nesekmīgi. 

Iepriekš futbola leģendai atņēma Brazīlijas ārzemju ceļojumiem paredzētu pasi. Tāpat kādreizējam futbolistam ir neapmaksāts sods vairāk nekā 2,2 miljonu ASV dolāru (2,02 miljoni eiro) apmērā par dabas aizsardzības likuma pārkāpšanu viņa ģimenes mājas būvniecības laikā.  

Karjeras spilgtākos gadus Ronaldinju pavadīja “Barcelona” rindās no 2003. līdz 2008. gadam, kur viņš atzīmējās ar 94 vārtiem 207 spēlēs. Brazīlietis ir divkārtējais Spānijas čempions, ka arī UEFA Čempionu līgas uzvarētājs.  

Brazīlijas izlases formā uzbrucējs laukumā gāja 97 mačos, kuros guva 33 vārtus. 2002. gadā Ronaldinju kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, bet 2008. gadā izcīnīja bronzas medaļu olimpiskajās spēlēs.  

Ronaldinju vienreiz saņēmaBallon d’Or” trofeju un divreiz tika nosaukts par planētas labāko futbolistu.  

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par