Ventspils, 4.janv., LETA. Paraolimpisko spēļu četrkārtējais medaļnieks lodes grūšanā un diska mešanā Edgars Bergs kļuvis par Saldus novada goda pilsoni, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Saldus novada pašvaldības administratīvajā ēkā līdzās sešām jau esošajām goda plāksnēm piestiprināta goda plāksne ar Berga fotogrāfiju, tādējādi godinot sportista sasniegumus.
Augstākais Saldus novada domes apbalvojums Saldū dzimušajam jelgavniekam Bergam piešķirts par izciliem sasniegumiem sportā. Viņš ir četrkārtējs paraolimpisko spēļu medaļnieks – sudraba un bronzas medaļu ieguvējs lodes grūšanā un diska mešanā, kā arī pasaules vicečempions lodes grūšanā. Paraolimpiskajās spēlēs Riodežaneiro pērn viņš izcīnīja bronzas medaļu.
Jau ziņots, ka Bergs un viņa trenere Maija Ukstiņa aizvadītā gada nogalē pirmo reizi saņēmuši Jelgavas pašvaldības balvu “Par izcilību sportā”.
Saldus novada domes Goda pilsoņa nosaukums līdz šim piešķirts sešām personām – Valdemāram Ancītim, Edgaram Dunsdorfam,
Jānim Vanagam, Mārim Čaklajam, Gerhardam Lēneram un Jānim Blūmam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu