Paraolimpisko spēļu medaļnieks Edgars Bergs kļūst par Saldus novada goda pilsoni

04/01/2017 15:27

Ventspils, 4.janv., LETA. Paraolimpisko spēļu četrkārtējais medaļnieks lodes grūšanā un diska mešanā Edgars Bergs kļuvis par Saldus novada goda pilsoni, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saldus novada pašvaldības administratīvajā ēkā līdzās sešām jau esošajām goda plāksnēm piestiprināta goda plāksne ar Berga fotogrāfiju, tādējādi godinot sportista sasniegumus.

Augstākais Saldus novada domes apbalvojums Saldū dzimušajam jelgavniekam Bergam piešķirts par izciliem sasniegumiem sportā. Viņš ir četrkārtējs paraolimpisko spēļu medaļnieks – sudraba un bronzas medaļu ieguvējs lodes grūšanā un diska mešanā, kā arī pasaules vicečempions lodes grūšanā. Paraolimpiskajās spēlēs Riodežaneiro pērn viņš izcīnīja bronzas medaļu.

Jau ziņots, ka Bergs un viņa trenere Maija Ukstiņa aizvadītā gada nogalē pirmo reizi saņēmuši Jelgavas pašvaldības balvu “Par izcilību sportā”.

Saldus novada domes Goda pilsoņa nosaukums līdz šim piešķirts sešām personām – Valdemāram Ancītim, Edgaram Dunsdorfam,

Jānim Vanagam, Mārim Čaklajam, Gerhardam Lēneram un Jānim Blūmam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 08:12

Nepārspējamais Vestbruks kļūst par visu laiku labāko “triple-double” vācēju, Bertāns “uguņo” pēdējā ceturtdaļā komandas neveiksmē (VIDEO)

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, bet Rasels Vestbruks kļuva par “triple-double” bagātāko spēlētāju līgas vēsturē, viņu pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” ciešot…