Pārcelta “Dinamo” mājas spēle pret “Torpedo”

Rīgas
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačs starp Rīgas “Dinamo” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” nenotiks tam paredzētajā laikā, ziņo “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko.

Spēlei bija jānotiek otrdien, 22. septembrī plkst. 18:00 “Arēnā Rīga”. Sākuma Ševčenko, bet vēlāk arī KHL paziņojusi, ka mačs nenotiks.

Šodien “Torpedo” izbraukumā aizvadīja spēli pret Sanktpēterburgas SKA, kurā zaudēja ar 1:2. Pēc tās beigām Ņižņijnovgorodas vienība informēja KHL, ka komanda ir vairāki hokejisti ar saslimšanas simptomiem, savukārt sagatavot citiem hokejistiem visus nepieciešamos dokumentus Krievijas-Latvijas robežas šķērsošanai tik īsā laikā nav iespējams.

Iepriekš parādījās informācija, ka vairākiem rīdzinieku hokejistiem pēc atgriešanās no izbraukuma konstatēta saslimšana ar Covid-19. Zīmīgi, ka arī pēdējais mačs “Dinamo” trīs spēļu turnejā nenotika, jo bija saslimuši vairāki Nursultanas “Barys” spēlētāji.

Jau ziņots, ka pirms došanās izbraukumā, tika pārcelta mājas spēle starp “Dinamo” un Ņižņekamskas “Neftekhimik”, kurai bija jānotiek 11. septembrī, jo vairākiem viesu hokejistiem atklāja saslimšanu ar Covid-19.

“Neftekhimik” inficēšanās kļuva par iemeslu divu nedēļu karantīnai Helsinku “Jokerit” hokejistiem, jo pirms tam Krievijas komanda aizvadīja spēli Somijas galvaspilsētā. Vēlāk gan KHL vadība publiski kritizēja Rīgā veikto Covid-19 testu precizitāti, norādot, ka pēc atgriešanās Krievijā “Neftekhimik” tika testēti vēl vienu reizi, un visi rezultāti bija negatīvi.

Savukārt “Jokerit” karantīnā pavadīja vienu nedēļu un pēc KHL lūguma un spēlētāju atkārtotas testēšanas tā tika atcelta

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par