Pārcelta gaidāmā “Wizards” spēle

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns | Foto: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Vašingtonas “Wizards” un Jūtas “Jazz” savstarpējā spēle, kas bija paredzēta gaidāmajā naktī plkst. 2:00 tikusi pārcelta.

Iemesls bijis pēdējā laikā jau ierastais, proti, mačs atcelts līgas veselības un drošības protokola dēļ. “Wizards” veicot Covid-19 slimnieka kontaktpersonu izmeklēšanu nespēj cīņai pret “Jazz” pieteikt vismaz astoņus basketbolistus.

Tikko NBA ieviesa stingrākus noteikumus veselības un drošības protokolos, lai mazinātu Covid-19 izplatību spēlētāju un personāla starpā. Kā zināms, iepriekš tika pārcelta 11. janvārī paredzētā “Celtics” spēle pret Maiami “Heat”, bet pēc tam Covid-19 dēļ tika pārcelts arī 13. janvāra duelis pret Čikāgas “Bulls”. Šodien tika izziņots, ka nenotiks arī 14. janvārī paredzētā bostoniešu cīņa pret Orlando “Magic”, kas lika NBA pieņemt stingrākus noteikumus. Iespējams, ka šis nebūs vienīgais “Wizards” pārceltais mačs.

Pirms tam “Wizards” aizvadīja sezonas labāko spēli, ar rezultātu 128:107 negaidīti sagraujot spēcīgo Fīniksas “Suns”. Jau vakar Vašingtonas klubs, kuru pārstāv latviešu spēlētāji un , atcēla treniņu, jo divi basketbolisti tika ievietoti veselības un drošības protokolos.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts. Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par