Pārcelta kārtējā NBA spēle

20/01/2021 23:51

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pārcēlusi kārtējo maču. Gaidāmajā naktī nenotiks Portlendas “Trail Blazers” un Memfisas “Grizzlies” spēle, jo vienam vai vairākiem Memfisas komandas spēlētājiem bijusi saskare ar Covid-19 slimnieku.

Spēļu pārcelšana pēdējā laikā kļuvusi par visai ierastu parādību NBA, tādēļ kārtējais šāds gadījums nav nekāds pārsteigums. Teju vai katru nakti pēdējās nedēļas laikā kāda no spēlēm nenotiek Covid-19 problēmu dēļ.

NBA jau iepriekš ieviesa stingrākus Covid-19 noteikumus ar mērķi mazināt vīrusa izplatību līgā. Nesen savā podkāstā slavenais NBA apskatnieks Bils Simonss izteicās, ka šīs periods ir pirmā reize, kad līgas komisārs Adams Silvers ir nonācis kritiskā situācijā. “Šī ir pirmā reize, kad Silverss saskaras ar reālu krīzi,” noteica Simonss.

NBA mēģina saglabāt situāciju ar drošības noteikumu ieviešanu, lai nebūtu jāpārtrauc sezona kā tas notika pērn. Tomēr, ja šādos tempos turpināsies spēļu pārcelšana, līgas vadība var nonākt strupceļā.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…