Pārcelta leģendārā Taisona un Džounsa juniora cīņa, zināms arī jaunais datums

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons | Foto: EPA/ANDRZEJ LANGE POLAND OUT

Datums mainīts boksa cīņā starp leģendāro Maiku Taisonu un Roju Džounsu junioru, vēsta ārvalstu sporta mediji.

Astoņu raundu cīņai starp 54 gadus veco Taisonu un 51 gadu veco Džounsu vajadzēja notikt 12. septembrī “Dignity Health Sports Park” Kalifornijā, ASV, tomēr specializētais boksa medijs “Ring Magazine” lēš, ka nu par jauno cīņas datumu nolikts 28. novembris.

Tiek izteikta versija, ka šāds lēmums izdarīts, jo “Tērauda” Maika komanda uzskata, ka, pārceļot cīņu, būs iespējams gūt lielākus ienākumus no faniem, kas cīņu skatīsies digitāli (klātienē to vērot iespējams nebūs). Starp abu komandu pārstāvji esot notikusi tikšanās, un arī Džounsa komanda piekritusi cīņas pārcelšanas scenārijam.

Kas interesanti – Kalifornijas Štata Sporta komisijas direktors Endijs Fosters izteicies, ka šajā boksa mačā nebūšot tiesnešu, kas skaitītu punktus, līdz ar to arī uzvarētāja, ja vien kāds no sportistiem neizpildīs nokautu.

“Mēs nevaram mānīt sabiedrību un teikt, ka šī būs īsta cīņa. Viņi varēs nedaudz “iesilt”, bet es negribu, lai kāds savainotos. Viņi zina par mūsu vienošanos,” teica Fosters.

53 gadus vecais Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu.   Viņš 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par