Pārcelti divi “Jokerit” mači, no “Metallurg” sastāva izkrīt vairāk nekā 10 hokejisti

23/10/2020 15:25

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi turpina ciest no koronavīrusa Covid-19. Šodien kļuva zināms, ka divi nākamie Helsinku “Jokerit” mači tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku.

Komandas “Twitter” kontā ziņots, ka Somijas klubā četri cilvēki inficējušies ar vīrusu. Pagaidām ir pārceltas divas spēles – pret Jekaterinburgas “Avtomobilist” (bija jānotiek 26. oktobrī) un pret Maskavas apgabala “Vityaz” (28. oktobrī).

Vismaz dažas dienas visa komanda sēdēs karantīnā, “Jokerit” vienībai tas būs otrs gadījums divu mēnešu laikā, kad vienība nevar aizvadīt spēles piespiedu pašizolācijas dēļ.

Tikmēr Krievijas medijs “Championat” ziņo, ka šodienas spēlē starp Čerepovecas “Severstal” un Magņitogorskas “Metallurg” viesiem nevarēs palīdzēt 15 hokejisti – 12 ir konstatēta saslimšana ar Covid-19, divi ir savainoti, bet nesen līgumu parakstījušais Deniss Rasmusens nemaz nav ieradies Krievijā.

Jau vēstīts, ka joprojām karantīnā atrodas Rīgas “Dinamo”. Šodien KHL prezidents Aleksejs Morozovs sarunā ar līgas preses dienestu atklāja, ka, gadījumā, ja situācija ar vīrusa izplatību kļūs sliktāka un valstis atkal slēgs robežas, KHL aicinās “Dinamo” un “Jokerit” piekrist mājas spēles aizvadīt Krievijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

19/04/2021 15:05

“Dinamo” pagarina līgumus ar vairākiem spēlētājiem, tostarp veterānu Sotnieku

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar četriem hokejistiem – uzbrucējiem Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu, kā arī aizsargiem Kristapu Sotnieku un Kristapu Zīli. Jau ziņots, ka…