Perfektajam Redikam 28 punkti, “76ers” Ķīnā sakauj “Mavericks”

05/10/2018 20:04

Kārtējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē Filadelfijas “76ers” Šanhajā ar rezultātu 120:114 apspēlēja Dalasas “Mavericks”. Jāpiebilst, ka abas komandas maču aizvadīja bez vairākiem nozīmīgiem spēlētājiem.

Mača pirmajā ceturtdaļā uzbrukumā daudz labāk veicās bez leģendārā Dirka Novicka spēlējošajai “Mavericks”, kas guva 35 punktus, pēc pirmajām 12 minūtēm iegūstot deviņu punktu pārsvaru.

Tomēr mača turpinājumā iniciatīvu pārņēma Filadelfijas basketbolisti, līdz puslaika noslēgumam iegūstot divu punktu pārsvaru – 64:62. Arī otrajā puslaikā neliels pārsvars bija “76ers”, kas vienubrīd ieguva pat 12 punktu pārsvaru un maču novadīja līdz uzvarai ar 120:114.

Visus desmit metienus (tostarp septiņus tālmetienus) no spēles realizēja “76ers” basketbolists Džei Džei Rediks, kam kopumā 28 punkti. Savukārt Džoels Embīds guva 22 punktus un savāca desmit atlēkušās bumbas.

Zaudētājiem 20 punktus guva Deniss Smits, kamēr debitantam Lukam Dončičam 11 punkti.

Abas komandas 8. oktobrī Šanhajā savā starpā tiksies atkārtoti.