Pārtrūkst “Capitals” četru uzvaru sērija, “Wild” graujoša uzvara Arizonā (VIDEO)

06/03/2021 09:42

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) savu uzvaru gājienu pārtrauca Vašingtonas “Capitals”, kas viesos ar rezultātu 1:5 pārliecinoši atzina Bostonas “Bruins” pārākumu. Līdz šim Vašingtonai bija izdevies uzvarēt četros mačos pēc kārtas.

Spēles rezultātu pirmā perioda 15.minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Breds Maršāns, dueļa pirmajam nogrieznim noslēdzoties ar minimālu “Bruins” pārsvaru. Savu ofensīvu Bostona turpināja arī mača otrajā periodā, astoņu minūšu laikā pretinieku vārtos raidot trīs bezatbildes ripas. Sākumā rezultātu uz tablo dubultoja Trents Frederiks, vēlāk komandas trešos vārtus guva Patriss Beržerons, bet 4:0 panāca Breds Maršāns.

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem vietu “Capitals” cietoksnī ieņēma Iļja Samsonovs, kurš nomainīja vien 14 no 18 metieniem atvairījušo čehu vārtsargu Viteku Vanečeku. Ripu ķērāja nomaiņa nepalīdzēja Vašingtonai lauzt spēles gaitu, noslēdzošajā spēles trešdaļā abām komandām tikai vienreiz apmainoties vārtu guvumiem. Mača 52.minūtē 5:0 panāca Niks Ričī, bet goda vārtus “Capitals” labā guva čehu izcelsmes uzbrucējs Jakubs Vrana.

Līdz ar uzvaru šīs nakts spēlē “Bruins” revanšējās Vašingtonai par pirms divām dienām piedzīvoto zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 1:2. Bostona ar 29 punktiem līdz šim aizvadītajā 21 mačā ieņem trešo vietu Austrumu divīzijā, kamēr šonakt uzveiktā “Capitals” ar 30 punktiem 23 spēlēs ierindojas par vienu vietu augstāk.

Citā šīs nakts mačā graujošu uzvaru piedzīvoja Minesotas “Wild”, kas izbraukumā ar 5:1 pārspēja Arizonas “Coyotes”.

Tikšanās rezultātu mača piektajā minūtē pēc Kirila Kaprizova piespēles atklāja “Wild” uzbrucējs Mats Dzukarello. Vēlāk trešdaļas izskaņā tika gūti vēl divi vārti – otro prezīco metienu izpildīja Breds Hants, bet 3:0 Minesotas labā panāca Niks Bjugstāds.

Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, spēles 26.minūtē ripu pretinieku vārtos raidot Džordanam Grīnvejam, bet noslēdzošajā nogrieznī abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Sākumā rezultāta starpību spēja samazinat “Coyotes” uzbrucējs Kleitons Kellers, bet 5:1, pieliekot punktu spēlei, panāca “Wild” hokejists Kevins Fiala.

Minesota ar 21 spēlē izcīnītiem 27 punktiem ierindojas ceturtajā vietā Rietumu divīzijā, kas komandai ļautu kvalificēties izslēgšanas spēlēm, ja tās sāktos jau rīt. “Coyotes”, savukārt, ar 23 punktiem tik pat spēlēs ieņem 6.vietu tajā pašā divīzijā.