Pārtrūkst “City” fantastiskā uzvaru sērija, WBA jau desmitais neizšķirts

31/12/2017 21:33

Pēc sezonas ievadā piedzīvotiem septiņiem zaudējumiem pēc kārtas sasparojusies ir “Crystal Palace” vienība, kas pēdējos desmit mačos neveiksmi ir piedzīvojusi tikai vienreiz (2:3 pret Londonas “Arsenal”).

Šodien “Crystal Palace” spēja pārtraukt Mančestras “City” 18 uzvaru sēriju Anglijas Premjerlīgas mačos, nospēlējot 0:0. Tiesa gan mājinieki par neizšķirtu nevar būt līdz galam apmierināti, jo spēles kompensācijas laikā “Crystal Palace” tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu. Serbu pussargs Luka Milivojevičs to realizēt nespēja, viņa vārtu vidusdaļā raidīto bumbu atvairot “City” brazīliešu vārtsargam Edersonam.

Arī “City” šo spēli noslēdza ar rūgtuma sajūtu, jo neizdevās sasniegt ne Minhenes “Bayern” rekordu (19 uzvaras pēc kārtas nacionālā čempionāta spēlēs), ne izmantot milzīgo bumbas kontroles pārsvaru (74:26), ne pārvērst vārtu guvumos vairākas izcilas vārtu gūšanas izdevības (tādas bija Serhio Agvero, Ilkajam Gundoganam, Līrojam Sanē un Kevinam de Bruinem). Papildus tam arī beļģis de Bruine kompensācijas laikā guva savainojumu, kā rezultātā tika nomainīts.

Mančestras “City” pārsvars pār tuvāko konkurenti Londonas “Chelsea” gan saglabājas iespaidīgs – 14 punkti.

Citā spēlē iespēju pietuvoties līderei neizmantoja Londonas “Arsenal”, kas izbraukumā nospēlēja neizšķirti (1:1) ar pastarīti “West Bromwich Albion”.

Abi vārti tika gūti vien pašās spēles beigās. 83. minūtē pirmie vadībā izvirzījās “Arsenal” futbolisti, bumbai pēc Alekša Sančesa soda sitiena atsitoties pret WBA spēlētāju Džeimsu Makklīnu, izmainot lidojuma virzienu un ielidojot vārtos. Izlīdzinājumu mājinieki panāca 89. minūtē, kad ļoti diskutablu 11 metru soda sitienu izmantoja Džejs Rodrigess.