Pārtrūkst Daugaviņa pārstāvētās “Torpedo” uzvaru sērija

24/12/2017 11:54

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā svētdien pārtrūkusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Pēteris Skudra, piecu uzvaru sērija.

“Torpedo” svētdien izbraukumā ar 1:3 (0:0, 0:3, 1:0) piekāpās Habarovskas “Amur”.

Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrajā periodā “Amur” izcēlās trīs reizes pēc kārtas, kad divus vārtus iemeta Aleksejs Bivaļcevs un Vladislavs Ušeņins. Pirmos uz otros vārtus mājinieki guva vien ar 14 sekunžu intervālu.

Savukārt 51.minūtē goda vārtus “Torpedo” labā guva Deniss Paršins.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja vienā no astoņiem iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Latvijas hokejists šosezon 46 mačos izcēlies ar septiņiem vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Citā svētdienas KHL spēlē Čerepovecas “Severstaļ” izbraukumā ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pieveica Vladivostokas “Admiral”, kam tas ir trešais zaudējums pēc kārtas.

Šonedēļ pēc vēršanās arbitrāžas tiesā tika izbeigts latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa un “Admiral” līgums. Vienību pašlaik piemeklējušas finansiālas problēmas.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 111 punktiem 43 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA. Tai konferencē ar 96 punktiem seko Maskavas CSKA, bet vēl par 12 punktiem atpaliek Helsinku “Jokerit”.

Tikmēr Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 77 punktiem ir piektā, bet uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” vienība ar 68 punktiem atrodas septītajā pozīcijā.

Savukārt konferences pēdējā vietā ir Rīgas “Dinamo”, kas tikusi pie 38 punktiem 44 mačos, no priekšpēdējā vietā esošās Bratislavas “Slovan” atpaliekot trīs punktus. Latvijas klubs visas līgas vērtējumā apsteidz vienīgi Hantimansijskas “Jugra” vienību, kam ir pieci punkti mazāk.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 79 punktiem atrodas Kazaņas “Ak Bars” komanda, otrā ar 70 punktiem kā savas divīzijas līdere ir Omskas “Avangard”, kamēr attiecīgi 79 un 77 punkti ir Ņižņekamskas “Ņeftehimik” un Jekaterinburgas “Avtomobilist” kontā.

Savukārt aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” vienība ar 50 punktiem ir 11.pozīcijā, bet priekšpēdējā, 13.pozīcijā, ar 39 punktiem ir aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.