Pasaulē vecākais futbolists Miura pagarina līgumu un aizvadīs savu 36. sezonu

Kadzujoši Miura
Kadzujoši Miura | Foto: "Yokohama"

Planētas vecākais profesionālais futbolists, 53 gadus vecais japānis , pagarinājis līgumu uz vienu sezonu ar viņa esošo komandu “Yokohama”, kas pārstāv Japānas spēcīgāko līgu. Uzbrucējam Miuram nākamā būs 36. sezona viņa profesionālajā karjerā.

Futbolists ir vīlies par pagājušo sezonu, jo aizvadīja tikai sešas spēles, taču viņš ir apņēmības pilns un motivēts rādīt labāku sniegumu. “Neesmu apmierināts ar pagājušo sezonu, taču manas ambīcijas un mīlestība pret futbolu turpina augt. Katru dienu smagi strādāju, lai varētu aizvadīt vairāk spēļu un palīdzētu komandai uzvarēt,” portāls “Transfermarkt” citē Miuru, kuram iesauka ir “King Kazu”.

Image

Miura karjeru sāka 1986. gadā Brazīlijas vienībā “Santos”, kad viņam bija 19. gadi. Piemēram, togad vēl nebija dzimis par vienu no visu laiku izcilākajiem futbolistiem uzskatītais Lionels Mesi. Savos labākajos gados “Karalis Kazu” kļuva par pirmo japāni, kurš spēlējis Itālijas A sērijā, 1994. gadā pārstāvot “Genoa” vienību.

Image

Tāpat laikā no 1990. līdz 2000. gadam viņa kontā ir 89 spēles Japānas izlasē, kuru laikā gūti 55 vārti. Karjeru valstsvienībā viņš noslēdza pirms 20 gadiem. “Yokohama” vienībai viņš pievienojās 38 gadu vecumā 2004. gadā un to pārstāv līdz pat šai dienai, turklāt veterāns pat noslēdzis jaunu kontraktu. Pirms trīs gadiem viņš 50 gadu vecumā kļuva par visu laiku vecāko spēlētāju, kurš guvis vārtus oficiālā spēlē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par