Pasaules boksa superzvaigzne Alvaress cīnīsies par WBC titulu Brieža svara kategorijā

17/11/2021 23:55
Nokopēts
Kanelo Alvaress

Pasaules boksa padome (WBC) apstiprinājusi boksa zvaigznes Kanelo Alvaresa (57-1) pāreju pirmajā smagā svara kategorijā, kurā viņš par čempiona titulu cīnīsies pret Ilingu Makabu (28-2).

“Es redzēju, ko Kanelo dara ar smagsvariem treniņmačos, tādēļ mēs palūdzām WBC, lai mums nozīmē cīņu pret Makabu. Mēs zinām, ka viņš ir spēcīgs pretinieks, bet Alvaress var pieveikt viņu,” viedokli pauda Kanelo treneris Edijs Reinoso. “Mums priekšā ir grūts pārbaudījums. Tāds, kādam mēs izgājām cauri otrajā vidējā un pussmagā svarā. Tagad centīsimies tikt tam pāri arī šajā divīzijā,” teica speciālists.

Iepriekš vēstīts, ka meksikāni uz cīņu caur “Instagram” izaicināja latviešu boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš arī cīnās pirmā smagā svara kategorijā. “Neizskatās, ka Alvaress varētu atrast līdzvērtīgu pretinieku otrā vidēja svara (līdz 76,2 kg) vai pussmagā svara (līdz 79,4 kg) kategorijās,” uzrakstīja latvietis. “Kas par mašīnu! Esi gatavs pārbaudīt ūdeņus pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kg), lai būtu kārtīgs izaicinājums? Briedis pret Alaversu –  jebkurā vietā un jebkurā laikā.”

Savu pagaidām pēdējo cīņu Brieža izaicinātais Alvaress aizvadīja 7. novembrī, ar tehnisko nokautu pieveicot Keilebu Plantu (21-1). Šīs panākums ļāva meksikānim, kuram iepriekš piederēja WBA, WBC, WBO un “The Ring” jostas, izcīnīt arī IBF titulu. Par uzvarēto cīņu viņš nopelnīja garantētus 40 miljonus dolāru.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām