Pasaules čempione šķēpa mešanā saņēmusi pozitīvu Covid-19 testu

28/07/2022 11:06
Kelsija Lī Bārbere

Austrālijas šķēpmetēja Kelsija Lī Bārbere pirms nākamajām sacensībām, kas būs Nāciju sadraudzības spēles, saņēmusi pozitīvu Covid-19 testu, ceturtdien paziņoja viņas komandas pārstāvji. Bārbere, kura pagājušajā nedēļā Jūdžinā izcīnīja otro pasaules čempiones titulu, saņēma pozitīvu Covid-19 testu Austrālijas komandas nometnē, gatavojoties Nāciju sadraudzības spēlēm.

Tā kā šajās sacensībās sieviešu šķēpmešanas sacensību fināls paredzēts vien 7.augustā, viņai ir vēl iespēja saņemt negatīvu testu un tomēr piedalīties. “Bārbere vēl nav izstājusies no spēlēm,” teica komandas menedžeris Endrū Feiknijs. “Man tas ir vēlreiz jānoskaidro, taču šķiet, ka organizatori minēja, ka sportists var piedalīties sacensībās arī tad, ja jūtās pietiekoši labi.”

Bārbere Tokijas olimpiskajās spēlēs samierinājās ar bronzas godalgu, bet iepriekšējās divās Nāciju sadraudzības spēlēs viņa izcīnīja bronzu un sudrabu, un tagad tika uzskatīta par vienu no favorītēm. Nāciju sadraudzības spēles norisināsies Birmingemā no 28.jūlija līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām