Pasaules čempions futbolā pēc divām sezonām Krievijā paziņo par karjeras beigām

Benedikts Hēvedess | Foto: REUTERS/Thilo Schmuelgen
Benedikts Hēvedess | Foto: REUTERS/Thilo Schmuelgen

Vācu futbolists Benedikts Hēvedess, kurš 2014. gadā kopā ar savu valstsvienību izcīnīja Pasaules kausu, paziņojis par karjeras beigām.

Tikai 32 gadus vecais futbolists, kurš pēdējās divas sezonas pavadīja Krievijas premjerlīgas kluba Maskavas “Lokomotiv” rindās, kā iemeslu nedaudz pāragrajai aiziešanai no lielā sporta minējis ģimenes apstākļus.

Hēvedess vācu medijam “Der Spiegel” izteicās, ka “futbols šobrīd šķietot nesvarīgs” pēc koronavīrusa pandēmijas rezultātā iegūtā atvaļinājuma, ko futbolists pavadījis kopā ar savu dēlu.

Vācu futbolists izlases rindās aizvadīja 44 mačus laika posmā no 2011. līdz 2017. gadam. Par īpašu Hēvedesam kļuva tieši 2014. gada PK futbolā, kura laikā sportists laukumā bija katrā mačā, esot viens no izlases stabilākajiem spēlētājiem.

Savas profesionālās karjeras laikā Hēvedess spēlējis Gelzenkirhenes “Schalke”, Turīnas “Juventus” un jau minētās “Lokomotiv” rindās.

Hēvedesa paziņojums par “buču kāršanu uz nagliņas” nācis tikai divas nedēļas pēc tam, kad par tādu pašu lēmumu paziņojis cits 2014. gada Vācijas izlases spīdeklis – Andre Širle –, kurš tāpat kā Hēvedess savu pēdējo spēli aizvadījis tieši Krievijā, pārstāvot Maskavas “Spartak”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par