Pasaules čempions kārtslēkšanā Kendrikss Covid-19 dēļ nestartēs Tokijas OS

29/07/2021 13:49

ASV kārtslēcējs Sems Kendrikss inficējies ar Covid-19 un šī iemesla dēļ nepiedalīsies Tokijas olimpisko spēļu vieglatlētikas sacensībās. Kendriksam Covid-19 konstatēts pēc ierašanās Tokijā un viņš tagad devies pašizolācijā viesnīcā.

Kārtslēcējiem Tokijā sacensības iecerētas 31.jūlijā un 3.augustā. Kendriksam nepiedaloties sacensībās, izpaliks amerikāņa duelis ar pasaules rekordistu Armandu Duplanti no Zviedrijas. 28 gadus vecais Kendrikss ir pēdējo divu pasaules čempionātu uzvarētājs un 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu bronzas medaļas laureāts. Šosezon Kendrikss lēcis 5,92 metru augstumā, dalot otro vietu ar savu tautieti Kristoferu Nilsenu un francūzi Reno Lavinelī. Līderis ar 6,10 metriem ir Duplantis.

Tāpat Covid-19 dēļ olimpiskās spēles ies secen argentīniešu kārtslēcējam Hermanam Kjaraviljo, kurš gan kopš 2015.gada nav lecis augstāk par 5,75 metriem. Ziņas par Kendriksa inficēšanos radīja pamatīgu satraukumu Austrālijas vieglatlētikas izlasē un uz divām stundām visi tās 63 dalībnieki nonāca pašizolācijā. Pagaidām gan karantīnā palikuši tikai trīs sportisti, kuri atzīti par Kendriksa kontaktpersonām, tiesa, viņiem pirmie Covid-19 testi bijuši negatīvi. Tokijas olimpiskās spēles norisināsies līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….