Pasaules dārgākais futbolists Neimars nosvin savu 27. dzimšanas dienu (FOTO)

Parīzes futbola kluba ”Saint-Germain” zvaigzne 5. februārī svin savu 27. dzimšanas dienu. Taču šos zīmīgos svētkus futbolists jau nosvinēja pirmdien, kur ”Pavillion Gabriel” restorānā pulcēja savu ģimeni, draugus un komandas biedrus.

Foto: AFP/ SCANPIX

Dzimšanas dienas ballītes dreskods risinājās ”Nuti Rouge” tematikā, kas no franču valodas nozīmē – sarkanā nakts.

Kopumā Neimara dzimšanas dienas svinības apmeklēja 200 viesu. Pasaules slaveno futbolistu ieradās apsveikt arī dīdžeja Bobs Sinklērs.

Foto: AFP/ SCANPIX

Kā arī viens no īpašajiem viesim bija pasaules čempions sērfošanā Gabriels Medina.

Foto: AFP/ SCANPIX

Uz tēva ballīti ieradās arī futbolista astoņus gadus vecais dēls Davi Luka.

Foto: AFP/ SCANPIX
Foto: AFP/ SCANPIX

Vēl jubilārs savā ballītē ar asarām acīs teica uzrunu:

”Šī diena man ir īpaša, jo šodien man ir dzimšanas diena. Šobrīd es pārdzīvoju ļoti smagu dzīves posmu, taču esmu priecīgs redzēt, ka esat kuplā skaitā. Kā sportistam man ir grūti šeit stāvēt ar kruķiem, bet es to daru. Tas, ko es vairāk vēlos kā dāvanu ir jaunu pēdas kaulu, lai cīnītos laukumā un darīt to, ko es visvairāk mīlu – spēlēt futbolu!”

Jau ziņots, ka Neimars 23. janvārī, Francijas kausa mačā atsvaidzināja pēdas savainojumu. Laikraksts “L’Equipe” vēstīja, ka uzbrucējam nāksies izlaist aptuveni divus mēnešus.

Pērn martā pēc pēdas lūzuma Neimaram tika veikta operācija, kuras laikā viņam tika ievietota skrūve. Viņš laukumā atgriezās pēc trim mēnešiem, bet Pasaules kausā Brazīlijas izlases sastāvā neparādīja no viņa gaidīto sniegumu.

Neimars šosezon 23 spēlēs visu turnīru ietvaros guvis 20 vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par