Pasaules skeletona leģenda Martins Dukurs noslēdz karjeru

12/08/2022 18:37
Nokopēts
Martins Dukurs

Pasaules skeletona leģenda Martins Dukurs šodien savā “Instagram” profilā publicējis emocionālu ziņu saviem atbalstītājiem, noslēdzot 22 gadu ilgo profesionālā sportista karjeru.

“Nekad nepadodies! Esmu pieņēmis emociju pilnu, bet tajā pašā laikā loģisku lēmumu. 22 gadu laikā ir radies ciešs pieradums un nosacīta mīlestība, bet reizēm sagurums no nemitīgas dzīšanās pakaļ sevis nospraustajiem mērķiem. Esmu piedzīvojis sāpīgus zaudējumus, kliedzošas uzvaras, neaprakstāmu aizraušanos un vēlmi pierādīt vēl un vēl. Šī sajūta, kas radījusi atkarību, nav kliedējama un zinu jau šobrīd, ka man pietrūks sacensības,” raksta Dukurs.

“Manas karjeras ilgums un kvalitāte ir bijusi atkarīga no cilvēkiem, kuri darījuši visu, lai man būtu iespēja sevi pierādīt, savukārt, es centos atbildīgi nepievilt (milzīgs paldies maniem atbalstītājiem visu gadu garumā!) Sāpīgi ir tad, kad sāc apzināties, ka neesi vairs spējīgs šo mijiedarbību kvalitatīvi pildīt un, šķiet, ka tieši tas liek domāt par loģisku nobeigumu,” turpinājis Martins.

“Visu šo gadu garumā mani aizstājusi un aiz manas ambīciju kāres stāvējusi ģimene, bet īpaša loma ir sievietei, kura mani zina, pārzina un jūt. Paldies Tev, Jana! Vienmēr esmu mācīts nepadoties un to pašu mācījis citiem, bet esmu sapratis, ka reizēm vajag apstāties, lai pieņemtu dzīvē jaunus izaicinājumus,” pauž skeletonists.

Savas karjeras laikā Martins Dukurs divas reizes kļuva par olimpisko vicečempionu, sešas reizes par pasaules čempionu, bet 12 reizes par Eiropas čempionu. Dukurs 90 reizes bijis uz goda pjedestāla Pasaules kausa sacensībās, 61 reizi no tām kāpjot uz augstākā pakāpiena.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martins Dukurs (@martins_dukurs)

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām