Pasečņika “Herbalife” grauj pērnos čempionus un izlīdzina rezultātu sērijā

31/05/2018 08:57
Anžejs Pasečņiks, Sportazinas.com

Latvijas izlases centra spēlētāja Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” vēlā trešdienas vakarā panāca izlīdzinājumu Spānijas basketbola līgas (ACB) ceturtdaļfināla sērijā pret pērnā gada līgas čempioniem “Valencia Basket”.

“Herbalife” savā mājās svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 97:70 (22:21, 24:12, 26:24, 25:13), sērijā līdz divām uzvarām izlīdzinot rezultātu 1-1.

Pasečņiks laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izcēlās ar astoņiem punktiem (4/6 2p) un divām izprovocētām piezīmē, nopelnot astoņus efektivitātes punktus.

Atbildes mačs norisināsies piektdien jau pretinieku laukumā.

Tikmēr citā mačā rezultātu sērijā izlīdzinājusi Rodiona Kuruca Barselonas “Lassa”, kas izbraukumā ar 85:81 (17:22, 25:20, 22:21, 21:18) pārspēja Andoras “MoraBanc”. Tiesa,  Latvijas basketbolists Rodions Kurucs šobrīd nav kopā ar Barselonas komandu, jo klubs viņam devis atļauju doties uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmsdrafta treniņiem.

Jau vēstīts, ka pusfinālam kvalificējusies Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa Vitorijas “Kirolbet Baskonia”, kas savā ceturtdaļfināla sērijā ar 2-0 pieveica Malagas “Unicaja”. Ja Barselonas klubs iekļūs pusfinālā, tam pretī stāties tieši latviesu pārstāvētā komanda.