Pasečņikam daudz izcīnītās atlēkušās bumbas, “Wizards” Vasaras līgas mačā piekāpjas “Knicks”

14/07/2019 08:37

Latvieša Anžeja Pasečņika pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas “Wizards” Vasaras līgas mačā ar 87:103 (23:27, 27:24, 22:19, 15:33) piekāpās Ņujorkas “Knicks” vienībai.

Anžejs šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā guva divus punktus (1pt. 2/4), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, kā arī sakrāja sešas personīgās piezīmes.

Spēle iesākās līdzīgi, taču pirmās ceturtdaļas otrajā pusē “Knicks” iekrāja nelielu pārsvaru, ko noturēja līdz mača pirmā nogriežņa beigām. Otrajā spēles daļā Ņujorkas klubs iekrāja deviņu punktu pārsvaru, taču “Wizards” ceturtdaļas gaitā pamazām sāka pārsvaru deldēt.

Otrajā puslaikā veiksmīgāk spēlēja Vašingtonas komanda, kas atspēlēja minimālo deficītu un izvirzījās vadībā. Ceturtās ceturtdaļas otrajā pusē “Wizards” komanda salūza un beigās piedzīvoja zaudējumu ar 16 punktu deficītu.

Uzvarētājiem Rovans Berets izcēlās ar 21 punktu, 10 rezultatīvajām piespēlēm un astoņām atlēkušajām bumbām. Tikmēr zaudētāju rindās 20 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvās piespēles Moricam Vāgneram.

Pasečņiks četrās aizvadītajās Vasaras līgas spēlēs vidēji mačā guvis četrus punktus un izcīnījis 5,3 atlēkušās bumbas.