Pasečņikam pieticīgs sniegums; Strēlniekam un Timmam sāpīgs zaudējums galotnē

07/02/2019 23:12

“Turkish Airlines” Eirolīgā sesto zaudējumu pēc kārtas cietusi Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife”, kas izbraukumā pārliecinoši ar rezultātu 74:93 (19:26, 27:17, 14:26, 14:24) piekāpās Stambulas “Anadolu “Efes” vienībai.

Pasečņiks maču uzsāka “Herbalife” starta pieciniekā, taču nospēlēja tikai deviņas minūtes un guva vienu punktu (1p. 1/2, 2p. 0/2), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un cīņu noslēdza ar pozitīvu efektivitāti +1.

Rezultatīvākais viesu rindās ar 16 punktiem bija Klevins Hanna, tikmēr Turcijas kluba labā 25 punktus guva Krenoslavs Simons.

Anžejam debijas sezonā Eirolīgā līdz šim aizvadītajās 22 spēlē vidēji 16:52 minūtēs gūti 7,2 punkti un izcīnītas 3,6 bumbas zem groziem.

“Herbalife” ar sešiem panākumiem un 16 zaudējumiem turnīra kopvērtējumā ieņem 14. pozīciju 16 komandu konkurencē.

Tikmēr krietni sāpīgāku neveiksmi šovakar cieta Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”, kas izbraukumā ar rezultātu 64:65 (16:14, 13:12, 13:19, 22:20) atzina Telavivas “Maccabi” pārākumu.

Viesi vēl 100 sekundes pirms pamatlaika beigām atradās iedzinējos ar 58:63, tomēr mača galotnē spēja atspēlēties un pat pārņemt vadību, veterānam Vasilim Spanulim ar precīzu tālmetienu 14 sekundes pirms finālsirēnas panākot 64:63 Grieķijas kluba labā. Tomēr noturēt minimālo pārsvaru viesiem neizdevās, jo uzvaras grozu desmit sekundes vēlāk guva “Maccabi” aizsargs Skotijs Vilbekins, bet Georga Printeža raidījums pašās beigās mērķi nesasniedza.

Strēlnieks nospēlētajās 22:07 minūtēs guva četrus punktus (1p. 1/1, 2p. 0/1, 3p. 1/6), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, divas reizes kļūdījās, tika pie divām piezīmēm un cīņu noslēdza ar negatīvu efektivitātes rādītāja -2.

Tikmēr Timma laukumā pavadīja tikai 7:18 minūtes un punktus neguva (3p. 0/2), kā arī tika pie negatīvas efektivitātes -2.

“Olympiacos” sastāvā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Spanulis, savukārt mājiniekiem 19 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Tarika Bleka rēķinā.

Pireju klubs tādējādi Eirolīgā piedzīvojis jau trešo zaudējumu pēc kārtas un ar kopējo bilanci 12-10 ieņem sesto vietu.