Pasečņikam pieticīgs sniegums un zaudējums ACB līgas pirmajā pusfināla spēlē

04/06/2018 01:14

Latvijas basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” pirmajā Spānijas augstākās līgas (ACB) pusfināla mačā svētdien ar 70:88 viesos atzina spēcīgās Madrides ”Real” pārākumu un sērijā līdz trim uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-1.

”Herbalife” maču uzsāka lieliski un izvirzījās vadībā ar 16:4, taču līdz pirmās ceturtdaļas beigās laukuma saimnieki samazināja rezultāta starpību līdz sešu punktu deficītam (14:20). Lai gan viesi pirmā ceturkšņa noslēgumā mazliet palielināja savu pārsvaru (14:22), otrajā ceturtdaļā ”Real” lieliski darbojās aizsardzībā un līdz pirmā puslaika beigām panāca sev desmit punktu pārsvaru – 42:32.

Otrā puslaika ievadā mājinieki veica septiņu punktu izrāvienu un palielināja savu pārsvaru jau līdz +17 (49:32). Līdz trešā ceturkšņa noslēgumam ”Herbalife” mazliet samazināja atstatumu (49:62), tomēr pēdējā ceturtdaļā nespēja atgriezt intrigu par spēles uzvarētāju. Līdz mača beigām ”Real” iemeta 88 punktus un palielināja pārsvaru līdz +18 (88:70).

Pasečņiks laukumā pavadīja 11 minūtes, kuru laikā guva trīs punktus (1p. 1/4 un 2p. 1/3), savāca divas atlēkušās bumbas un nopelnīja vienu piezīmi. Tāpat latviešu basketbolists nepieļāva nevienu kļūdu un saņēma divus efektivitātes punktus.

Uzvarētāju labā 17 punktus iemeta Valters Tavaress, bet par punktu mazāk guva Džejsijs Karols. Tikmēr zaudētāju rindās desmit punktu atzīmi sasniedza Nikola Radičevičs, Lūks Fišers, Gals Makels un Pablo Agulars.

Otrdien Madridē tiks aizvadīta pusfināla otrā spēle starp abām komandām.