Pasečņikam rezultivitātes rekords Eirokausā, bet zaudējums Turcijā (VIDEO)

17/10/2017 23:42

Latviešu basketbols Anžejs Pasečņiks, kuru šogad izvēlējās NBA draftā, otrdien, 17.oktobrī, aizvadīja savu rezultatīvāko spēli ULEB Eirokausa turnīra vēsturē, bet viņa pārstāvētā Kanāriju “Herbalife” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu, izbraukumā ar 94:98 (19:17, 22:28, 25:24, 28:29) piekāpjoties Turcijas klubam Bursas “Tofas”.

“Herbalife” spēli iesāka vareni, veicot izrāvienu 10:2, bet jau līdz puslaikam pātraukumam vadību bija zaudējuši. Spēle ritēja punkts punktā, līdz Pasečņika klubs atguva vadību pēdējās ceturtdaļas sākumā. Tomēr pēdējais vārds piederēja mājniekiem, kas veica 10 punktu izrāvienu izšķirošās ceturtdaļas beigās un svinēja uzvaru.

Pasečņiks laukumā pavadīja teju 22 minūtes, guva 19 (8/10 2p, 1/1 3p) un izcīnīja sešas atlēkošās bumbas. Tāpat viņa kontā divas rezultatīvas piespēles un 25 efektivitātes punkti, kas bija labākais rādītājs vienībā.

Centrs laboja savu rezultativitātes un produktivitātes rekordu ULEB Eiropas kausā. Iepriekšējais rekords bija 16 punkti.

ULEB Eiropas kausa pirmajā mačā “Herbalife” pagājušajā nedēļā ar 97:87 apspēlēja Sanktpēterburgas “Zeņit” spēlētājus no Krievijas.

Tikmēr cita latviešu basketbolista Artūra Strautiņa pārstāvētā Itālijas komanda Kapo d’Orlando “SikeliArchivi” otrdien cieta zaudējumu FIBA Čempionu līgas pamatturnīra otrajā spēlē.

Strautiņš laukumā pavadīja 10 minūtes, kuru laikā aizmeta garām abus metienus no spēles, toties zcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī viereiz kļūdījās.