Pasečņikam un Siliņam drošas uzvaras Eirokausa turnīrā

08/11/2017 23:18

Šodien spēles “7 Days” Eirokausā aizvadīja Anžejs Pasečņiks un Ojārs Siliņš, abiem svinot uzvaras.

Pasečņika “Herbalife Gran Canaria” ar 84:67 (26:14, 23:16, 16:24, 19:14) izbraukumā pieveica Lionas “Asvel Villeurbanne” vienību.

Kanāriju klubs pamatus uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, pārliecinoši kontrolējot spēles gaitu un izvirzoties vadībā jau pašā spēles sākumā, pēc nospēlētām pāris minūtēm veicot izrāvienu 16:5 un turpinot audzēt savu pārsvāru, puslaika pārtraukumā dodoties ar 19 punktu pārsvaru. Otrais puslaiks iesākās ar “Asvel” atdzīvošanos, kā rezultātā mājinieki astoņus punktus atguva, taču tas arī bija viss. Pēdējā ceturtdaļā “Herbalife” savu pārsvaru palielināja par pieciem punktiem un svinēja drošu uzvaru.

Pasečņiks laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izcēlās ar četriem punktiem un piecām atlēkošajām bumbām.

Pēc šīs spēles latvieša pārstāvētā komanda izvirzījusies grupas galvgalī, piecās spēlēs tiekot pie trīs panākumiem.

Tikmēr Ojāra Siliņa pārstāvētā “Trento” mājās ar 77:66 (25:10, 24:15, 15:22, 19:13) pieveica “Ratiopharm Ulm” vienību.

Silņš spēlēja nepilnas 25 minūtes, spēli uzsākot sākumsastāvā. Viņš guva 13 punktus (2/4 2p, 3/7 3p), izcīnīja trīs atlēkošās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles.