Pasečņikam viens precīzs metiens, “Lakers” bez līderiem pārspēj “Wizards”

28/07/2020 00:25

Latvijas basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas “Wizards” trešajā pārbaudes spēlē pirms sezonas atsākšanas atzina Losandželosas “Lakers” pārākumu ar 116:123

Pretinieki uz šo spēli nepieteica vairākus līderus. Ārpus “Lakers” pieteikuma palika Lebrons Džeimss, Entonijs Deiviss, Dvaits Hovards un Kails Kuzma. Deivisa nespēlēšana bija iepriekš ieplānota, bet Kuzmam ir mikrosavainojums.

Pirmā ceturtdaļa sanāca saspringta, tai noslēdzoties ar 38:35 par labu “Lakers”. Arī nākamajās 12 minūtēs komandas spēlēja visai rezultatīvi, Losandželosas klubam iemetot par vienu punktu vairāk nekā “Wizards”. Līdz ar to pēc pirmā puslaika “Lakers” bija četru punktu pārsvars – 79:75.

Arī pēc pārtraukuma pretinieku basketbolisti bija nedaudz veiksmīgāki savu izdevību izmantošanā, palielinot pārsvaru līdz divcipāru skaitlim – 116:105. Noslēdzošajās 12 minūtēs “Wizards” bija tuvu, lai panāktu neizšķirtu, tomēr “Lakers” spēja nosargāt uzvaru.

Anžejs Pasečņiks spēli uzsāka uz rezervistu soliņa. Viņš laukumā pavadīja 8:33 minūtes, kuru laikā grozā lidoja viņa vienīgais divpunktu metiens. Tāpat Latvijas basketbolistam ir viena pārtvērta bumba un viens bloķēts metiens.

Rezultatīvākais “Wizards” rindās bija Rui Hačimura, kurš iemeta 19 punktus, savukārt ar 18 punktiem atzīmējās Džeroms Robinsons. Pretiniekiem 20 punkti Erla Džozefa Smita kontā.

“Wizards” tas bija trešais zaudējums pēc kārtas. Iepriekš Vašingtonas klubs piedzīvoja neveiksmes pārbaudes spēlēs pret Denveras “Nuggets” (82:89) un Losandželosas “Clippers” (100:105).

Regulāro sezonu “Wizards” atsāks 31. jūlijā plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Fīniksas “Suns”.

Žurnālists: Ja Pasečņiks iemācīsies labāk izmantot savu augumu, viņu ieraudzīs arī citi