Pasečņiks dodas starta pieciniekā un palīdz “Herbalife” gūt uzvaru ACB līgas mačā

20/01/2019 16:47

Spānijas ACB līgā šodien pie sestā panākuma tika Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife”, kas savā laukumā ar rezultātu 90:82 (14:18, 11:25, 37:19, 28:20) pārspēja Mursijas UCAM.

Pasečņiks laukumā devās mājinieku starta pieciniekā un nospēlētajās 13:53 minūtēs atzīmējās ar sešiem punktiem (1p. 0/1, 2p. 3/4), trīs atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un trīs izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem. Latviešu centra rēķinā gan arī piecas piezīmes, kas lika Anžejam nepilnas četras minūtes pirms mača beigām pamest laukumu priekšlaicīgi.

Mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija rezervists Oriols Pauli, bet 15 punkti Čavi Rabasedas kontā.

Pasečņiks šosezon Spānijas augstākajā līgā vidēji katrā spēlē nospēlējis 16:16 minūtes un palīdzējis ar sešiem punktiem un četrām bumbām zem groziem.

ACB kopvērtējumā līdere ar 14 uzvarām 16 spēlēs ir Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona Lassa”, savukārt Pasečņika “Herbalife” ar sešiem panākumiem 17 mačos atrodas vien 14. pozīcijā 18 komandu konkurencē.