Pasečņiks gūst deviņus punktus, “Gran Canaria” neveiksme Spānijā

18/11/2018 20:36

Spānijas ACB basketbola līgas mačā Grankanārijas “Herbalife” nepietika ar Anžeja Pasečņika deviņiem gūtajiem punktiem, lai izglābtos no zaudējuma pret Vitorijas “Kirolbet Baskonia” – 76:91.

Izšķirošā šajā mačā izrādījās otrā ceturtdaļa, kurā “Herbalife” pretinieku grozā iemeta vien 13 punktus, kamēr “Baskonia” atbildēja ar 29.

Pasečņiks laukumā pavadīja 15:44 minūtes, izceļoties ar deviņiem punktiem (4/6 – 2p., 1/2 – s.m.), kā arī ar divām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, četrām piezīmēm un divām kļūdām.

Citā spēlē Rolanda Šmita pārstāvētā Barselonas “Lassa” izbraukumā ar 101:84 sakāva Madrides “Movistar Estudiantes” vienību.

Latvietis laukumā bija 10:45 minūtes, izceļoties ar trim punktiem (1/2 – 3p.), vienu atlēkušo bumbu, vienu rezultatīvu piespēli, trīs piezīmēm, divām kļūdām un vienu pārtvertu bumbu.

Visbeidzot cits latviešu basketbolists Mārtiņš Laksa nebija Kompostelas “Monbus Obradoiro” pieteikumā viņa vienības zaudējumā Mursijas UCAM – 58:80.

Ar astoņām uzvarām deviņās spēlēs “Lassa” un Madrides “Real” atrodas Spānijas čempionāta kopvērtējuma vadībā. Tikmēr “Monbus Obradoiro” ir trīs panākumi un 14.vieta, bet “Herbalife” ir divas uzvaras, kas pagaidām liek atrasties 16.pozīcijā starp 18 vienībām.

Savukārt Vācijas Bundeslīgā zaudējumu cietusi Ainara Bagatska Bambergas “Brose”, kas viesos ar 88:92 piekāpās Berlīnes “Alba”. “Brose” ar bilanci 5-2 ieņem piekto pozīciju Vācijas Bundeslīgā.