Pasečņiks: Mans mērķis ir NBA nospēlēt vēl astoņus vai desmit gadus

15/09/2020 22:32

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Anžejs Pasečņiks raidījumam “Sporta Studija” atzinis, ka pasaules spēcīgākajā līgā vēlas nospēlēt astoņus vai desmit gadus.

“Mans mērķis ir NBA nospēlēt vēl astoņus vai desmit gadus. Protams, treneri saka, ka 20 vai 15 gadus var spēlēt, bet es gribētu desmit gadus spēlēt NBA, varbūt pat mazāk. Skatīsimies, kā būs ar veselību,” saka Pasečņiks

“Par naudu es vēl nevienā savas karjeras brīdī neesmu domājis. Neesmu izvērtējis nevienu līgumu vai pāreju uz citu komandu finansiālu apstākļu dēļ. Uz to neesmu nekad skatījies. Esmu skatījies, kur man varētu būt labāka situācija, kur varētu augt kā spēlētājs, kas man pašam būtu labāk,” atzīst Pasečņiks.

“Dāvis lidoja mājās. Protams, viņš man piedāvāja braukt līdzi, bet sapratu, ka laikam šis ir mans pirmais gads Amerikā, tāpēc labāk palieku tur, parādu komandai, ka esmu tur, nebraucu prom, pastrādāju ar viņiem. Izvērtēju visus plusus un mīnusus,” par palikšanu ASV pēc sezonas pātraukšanas stāsta basketbolists.

Šosezon 24 gadus vecais basketbolists no Latvijas piedzīvoja debiju NBA. Viņš laukumā gāja 27 NBA mačos, kuros centra spēlētājs vidēji iemeta 5,8 punktus un izcīnījis 4,0 atlēkušo bumbu.

Pieslēgties

Dienas fokusā