Pasečņiks pieticīgs “Herbalife” sagrāvē pār Malagu

06/05/2018 21:31

Spānijas ACB čempionātā šovakar Anžeja Pasečņika Grankanārijas “Herbalife” savā laukumā ar 76:55 sagrāva tiešo konkurenti turnīra tabulā Malagas “Unicaja”. Kanāriju salu kluba panākums nozīmē, ka ACB kopvērtējumā “Herbalife” un “Unicaja” atrodas līdzās (sestajā un piektajā vietā) – abām komandā šobrīd 31 mačā ir 18 panākumi.

Mājinieki jau pirmajā puslaikā veica nopietnu pieteikumu uzvarai, sāncenšiem ļaujot gūt vien 17 punktus un iekrājot 16 punktu handikapu (33:17). Cīņas otrajā daļā sevišķa spēkošanās par uzvaru izpalika, un “Herbalife” spēja vēl vairāk atrauties, galu galā izcīnot ļoti pārliecinošu panākumu.

Pasečņiks šoreiz laukumā pavadīja tikai 7:23 minūtes, kuru laikā tika pie četriem punktiem (2p. 2/3, 1p. 0/1), divām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, kā arī sliktāko +/- koeficientu komandā -7. Latviešu centra spēlētāja statistika šosezon attiecīgi 17:01 minūte, 6,8 punkti, 3,8 bumbas zem groziem un 0,3 rezultatīvas piespēles.

Grankanārijas rindās rezultatīvākais šajā mačā bija cits rezervists D.Dž. Sīlijs, kura kontā 16 punkti.