Pasečņiks tiek pie teikšanas pret Adetokunbo un “Bucks” (VIDEO)

12/08/2020 08:28

Anžejs Pasečņiks otrdien guva desmit punktus savā priekšpēdējā spēlē šajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā, kamēr viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” cieta zaudējumu.

ASV galvaspilsētas komanda Orlando notiekošajā regulārajā sezonā ar rezultātu 113:126 (21:24, 35:42, 28:33, 29:27) atzina līgas līdervienības Milvoki “Bucks” pārākumu.

Pasečņiks laukumā bija 20 minūtes un 46 sekundes, kas viņam bija pārliecinoši lielākais spēles laiks turnīrā Orlando. Viņš grozā raidīja četrus no astoņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet netrāpīja savu vienīgo tālmetienu.

Latviešu basketbolista kontā arī sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, viena kļūda un četras piezīmes. “Wizards” ar Pasečņiku laukumā iemeta par diviem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rezultāts starp komandas basketbolistiem, kuri tika pie ievērojama spēles laika.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Rui Hačimura, bet 19 punktus guva Išs Smits. Pretiniekiem 24 punktus guva Brūks Lopess, bet par vienu mazāk bija Stērlijngam Braunam.

“Bucks” zvaigzne Jannis Adetokunbo šoreiz samierinājās ar 12 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, taču viņš nospēlēja tikai desmit minūtes. Otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs viņš ar galvu iesita Moricam Vāgneram un tika izraidīts no zāles, dueli neturpinot. Pirms tam viņš spēles epizodē ar elkoni trāpīja vācu basketbolistam pa krūtīm.

“Wizards” ar 24 uzvarām 71 spēlē ieņem stabilu devīto vietu Austrumu konferencē un jau pirms sezonas noslēguma turnīra tai bija mazas izredzes uz “play-off”. Vienībai talkā nedevās viens no līderiem Dāvis Bertāns.

Turpretī “Bucks” ar 56 uzvarām 72 cīņās ir Austrumu konferences un visas līgas līdere.

Vašingtonas komanda sezonu noslēgs ceturtdien, kad spēkosies ar Bostonas “Celtics”, turklāt tā jau ir zaudējusi izredzes kvalificēties “play-off”.