Pastarīšu duelī “Prizma” pārspēj “Rīgu”

30/01/2018 23:02
prizma, kurbads

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) pastarīšu duelī “Prizma” otrdien savā laukumā ar 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) pārliecinoši uzvarēja hokeja skolu “Rīga”.

Uzvarētāju sastāvā divus vārtus iemeta Ēriks Bisenieks.

Mājiniekiem šis mačs gan nesākās labvēlīgi, jo piektajā minūtē rezultātu atklāja “Rīgas” hokejists Artjoms Pankevičs. Tiesa, izlīdzinājuma panākšanai “Prizmai” bija nepieciešamas tikai 32 sekundes, bet 15.minūtē šo vienību vadībā jau izvirzīja krievu uzbrucējs Antons Minajevs.

Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet uzvaru “Prizma” nodrošināja noslēdzošajā periodā, gūstot trīs bezatbildes vārtus.

Virslīgas kopvērtējumā vadībā ar 59 punktiem 25 cīņās atrodas “Mogo”, kamēr 48 punkti ir “Liepāja”/”Optibet” vienībai, bet pie 47 punktiem tikusi valsts čempione “Kurbads”.

Aiz labāko trijnieka ar 42 punktiem ir “Zemgale”/LLU, “Rīgai” ir 18 punkti, bet “Prizma” tagad savākusi 14 punktus, saasinot cīņu par priekšpēdējo vietu turnīrā.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.