Pastarīte “Bulls” sakauj “Nets”, neļaujot izvērsties arī Kurucam (VIDEO)

09/02/2019 05:44

Negaidītu zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ietvaros piedzīvojusi Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas mājās ar rezultātu 106:125 atzina Čikāgas “Bulls” pārākumu.

Latviešu basketbolists devās “Nets” pamatsastāvā, laukumā pavadītajās 19 minūtēs gūstot trīs punktus (0/1 – 2p., 1/2 – 3p.), savācot vienu atlēkušo bumbu, kā arī nopelnot +/- rādītāju -12.

“Nets” savu spēli nespēja atrast nevienā no četrām ceturtdaļām – buļļi mājiniekiem vadībā atļāva pabūt tikai pašā spēles sākumā, vēlāk pirmo ceturksni uzvarot ar 32:27.

Viesi aizsardzībā spēlēja nedaudz pacietīgāk, kas līdz puslaiku pārtraukumam tiem ļāva nedaudz palielināt savu pārsvaru – 55:48.

Mača otrās 24 minūtes pagāja jau pilnībā “Bulls” zīmē, viesiem puslaika laikā iespējot gūt 70 punktus un uzvarēt visā mačā ar 125:106.

Laukumā šonakt viesu rindās dominēja somu talants Lauri Markanens, kurš guva 31 punktu un savāca 18 atlēkušās bumbas. Savukārt viņa komandas biedrs Zeks Lavīns iekrāja 26 punktus un piecas rezultatīvas piespēles.

Savukārt “Nets” sastāvā 23 punkti un sešas rezultatīvas piespēles D’Andželo Rasela rēķinā. Pa 19 punktiem guva Alens Krabs un Džo Heriss. Jāatzīmē, ka Bruklinas kluba sastāvā laukumā pēc pēdas savainojuma sadziedēšanas pirmo reizi kopš novembra sākuma izgāja Keriss Levērts, kurš 15 minūtēs atzīmējās ar 11 punktiem un piecām piespēlēm.

Līdz ar to “Nets” ar bilanci 29-28 saglabā sesto pozīciju NBA Austrumu konferences kopvērtējumā.

Nākamajā mačā “Nets” naktī uz 12. februāri viesos cīnīsies ar spēcīgo Toronto “Raptors”.