Paste par Skudru “Dinamo”: Viņš komandā ienāca nesmuki, pa aizmugurējām durvīm

20/03/2023 12:31
Nokopēts
Pēteris Skudra un Juris Savickis, www.sportazinas.com

Latvijas hokeja funkcionārs Guntars Paste “William Hill” ēterā dalījās viedokli par Rīgas “Dinamo” sniegumu “Optibet” hokeja līgā (OHL), Pētera Skudras pavadīto laiku šajā komandā, kā arī komentējis izlases sastāvu.

“Sezonas sākumā un tagad tās bija divas dažādas komandas, es tur baigi dziļi iekšā nebiju,” par “Dinamo” pārmaiņām šosezon stāsta Paste. “Vadība un čaļi mani gribēja redzēt [uz soliņa]. Es teikšu, ka Kauņas komanda arī nemaz nebija slikta. OHL.. tur Kirils Tambijevs met ripas, cilvēks gadu nav spēlējis, viņam vēders kā man. Kāds tas ir līmenis? Ja runājam par čempioni, tad domāju, tā būs “Zemgale/LLU”, 4-0 sērijā. Regulārais čempionāts ir regulārais čempionāts. Tie čaļi tomēr spēlēja brīvi.

Visu cieņu pret “Mogo/LSPA”, Ankipāns ir labs treneris, kurš mēģinās darīt visu. Tomēr sastāvs ir bišk par seklu. Jelgavniekiem resurss ir svaigāks, viņiem ir jaunie čaļi. Dievs dod, lai kaut kas būtu. Bet man maz šaubu, par to, ka “Zemgale/LLU” uzvarēs. Komanda ir nobalansēta, spēlēt četrus mačus caur dienu – “Mogo” tas var izrādīties sarežģīti, jo viņiem pirmā maiņa ir pāri par 30 gadiem, izņemot Kārli Ozoliņu. Jelgava vienkārši noskries viņus,” pārliecināts funkcionārs.

“Cik no Jelgavas ir uzaicināti uz izlasi? Kā tu tagad tiksi sastāvā? Divi Bukarti, Indrašis, Daugaviņš atgriezies? Vietas jau nav. Irbe izlasē? Drīz arī Balderi aicinās, skraidīs pa laukumu. Nodragāsim mājas čempi, un tad lai pēc tam viss deg ugunī. Bet ja nopietni, tad mums būs NHL vārtsargi, un Arča zina, kā ar viņiem strādāt. 19 aizsargi.. un tad Pastrņāks iziet laukumā un 5:0 pēc pirmā puslaika ar visiem NHL vārtsargiem,” atceras Paste.

“Pašlaik Skudra KHL neatgriezīsies, tas pat nav aktuāls jautājums,” iepriekš izskanējušās baumas komentē funkcionārs. “Kas viņam neizdevās Rīgā? Viņš te ienāca diezgan nesmuki, pa aizmugurējām durvīm. Viņam ir liela meistarība – prot sastāstīt vadībai, ar lielām emblēmām, ar lozungiem,” viedokli par treneri pauž aģents.

“Kas būs ar “Dinamo”? Nezinu. Bet kāds var būt fināls pirmajā gadā, ja spēlē ar čaļiem no “Baltu Vilkiem”? Es ieeju ģērbtuvē, redzu tos spēlētājus un domāju, ka kāds ar savu bērnu atnācis. Domāju, varbūt Žorikam [Georgijam Pujacam] ārlaulību dēls. Vai tas ir finišs? Grūti pateikt. Kurš tagad ko var pateikt?” jautā Paste.

Komentāri

  • Robs
    21/03/2023 10:29

    Pasti gan labāk ignorēt! Bet šitie gan noteikti nav Latvijas patrioti!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
5
3.6
1.73
3.7
2.95
2.25
1.98
3.7
3.6
2.37
3.9
2.6
1.12
9.75
19
1.21
7.25
12
4.1
3.4
1.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām