Paste vērtē Latvijas izlases līderu sniegumu PČ

02/06/2023 19:08
Nokopēts
Guntars Paste

Latvijas hokeja funkcionārs Guntars Paste sarunā “Youtube” kanālā “William Hill TV” izteicis savu vērtējumu par Nacionālajai hokeja līgai (NHL) vistuvāk esošo Latvijas hokejistu sniegumu aizvadītajā pasaules čempionātā.

Paste komentēja savas pārdomas par Artūru Šilovu un viņa nākotni NHL. “Ja tu esi PČ MVP, tad domāju, ka to garām noteikti nepalaidīs. Domāju, ka tāpat būs sevi jāpierāda arī “Canucks” un pēc tam līgumu pārskatīs, ja redzēs, ka var strādāt ar viņu visu sezonu. Viņš ir mierīgs, psiholoģiski ļoti labs un piezemēts, nav tāds, kas uz publiku spēlē. Viņš ir malacis.”

Tāpat Paste izteica savas domas arī par Rūdolfu Balceru un viņa karjeru. “Garajā PČ turnīrā viņš sāka diezgan ēnā, bet pēdējās spēles jau viņš izgāja starp līderiem. Varēja redzēt, ka čalis ir no “lielās līgas”, cepuri nost. Cerams, ka viņš atgriezīsies NHL, tur diezgan liels darbs ir aģentam. Domāju, ka traumas atstāj iespaidu. Tu tiec izsists ārā no ierindas, jo sāka jau viņš labi – golu iemeta, bet uzreiz trauma un aizmainīšana. Psiholoģiski tas ir diezgan smagi.”

Vēl Paste vērtēja Balinska un Rubīna sniegumu aizvadītajā PČ. “Teikšu, ka varēja nospēlēt spilgtāk un laikam, ka tas būs vispareizākais, ko mēs varam par viņu pateikt. Ja tu redzi sevi NHL, tad tas bija jāredz arī cilvēkiem,” par Balinski izteicās Paste. “Rubīns uz svaigumu un emocijām iebrauca iekšā. Mums diezgan paveicās, ka čalis uz svaigumu atbrauca. Bija, ko pierādīt un malacis, ka pierādīja,” Rubīnu vērtēja Paste.

“Esmu ļoti priecīgs un pacilāts par to visu sagaidīšanu. Kaut ko tādu negaidīju. Pirms čempionāta, kurš varēja to domāt. Pēc zaudējuma Slovākijai mēs bijām ļoti sūdīgā situācijā. Tā kā čaļi metās zem ripām… Man tas baigi patika un pārsteidza. Komanda noticēja tam, ka viņi patiešām var kaut ko vinnēt,” atzina Paste.

Paste par Ābolu: Nebrīnīšos, ja atdzīvosies NHL skauti

Komentāri

  • Anonymous
    02/06/2023 23:29

    Manā ieskatā pilnīgs balamute. Ko nerunā par pārējiem, kurus ap…sa pirms PČ?

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.26
6.23
10.46
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām