Pastrņaka divi vārti kaldina “Bruins” uzvaru pār Merzļikina pārstāvēto “Blue Jackets” (VIDEO)

05/05/2019 09:01

Naktī uz svētdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” nonāca zaudējuma attālumā no izkrišanas Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

“Blue Jackets” viesos ar 3:4 (0:0, 0:1, 3:3) piekāpās Bostonas “Bruins” komandai un Austrumu konferences pusfināla sērijā nonāca zaudētājos ar 2-3.

Rezultātu otrā perioda sākumā atklāja čehs Dāvids Krejči, bet trešā perioda ievadā Breds Māršands pārsvaru jau dubultoja. Turpinājumā perioda 10. minūtē Sets Džounss panāca 1:2, bet pēc 43 sekundēm Dāvids Pastrņaks atjaunoja divu vārtus pārsvaru mājiniekiem.

Pēc nepilnas minūtes Raiens Dzingels vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet divas minūtes vēlāk Dīns Kukans panāca jau 3:3. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Pastrņaks izrāva uzvaru “Bruins” komandai.

Sērijas nākamais duelis tiks aizvadīts Kolumbusā, 7. maijā pulksten 2.00 pēc Latvijas laika.

Citā mačā Sanhosē “Sharks” ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) savā laukumā pārspēja Kolorādo “Avalanche” un nonāca uzvaras attālumā no Rietumu konferences fināla.

Otrā perioda 18. minūtē Taisons Josts izvirzīja vadībā “Avalanche” komandu, bet 20 sekundes pirms otrā nogriežņa beigām Tomašs Hertls panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda septītajā minūtē Hertls guva savus otros vārtus mačā un panāca 2:1.

Nākamais abu komandu duelis paredzēts “Avalanche” laukumā, 7. maijā pulksten 5.00 pēc Latvijas laika.