Pastrņāks: Pirms PČ man teica, ka būs jāveic operācija, bet Čehijas izlases ārstam ir burvju rokas

27/05/2024 10:03
Nokopēts
Davids Pastrņāks

Čehijas hokeja izlases zvaigzne Davids Pastrņāks pēc pasaules čempionāta fināla sarunā ar medijiem komentējis savas emocijas, izcīnot zelta medaļu.

Jau vēstīts, ka Čehijas hokeja izlase vakar pasaules čempionāta finālspēlē ar 2:0 pārspēja Šveici, izcīnot zelta medaļas pirmo reizi kopš 2010. gada. Par mājinieku galveno varoni kļuva čehu superzvaigzne Pastrņāks, kurš guva uzvaru nesošos vārtus, bet Davids Kempfs galotnē pielika punktu spēlei, raidot ripu tukšos vārtos.

“Nekad nebiju domājis, ka pēc vārtu guvuma nometīšos ceļos,” atzina Pastrņāks. “Emocijas bija patiešām milzīgas un pat nezināju, ka manī tādas ir. Esmu lepns par puišiem, ko šeit parādījām, kā cīnījāmies viens par otru. Mums bija neticama komanda. Ilgi esam gaidījuši zeltu un šis nevarēja notikt labākā laikā kā mūsu mājās.”

“Man ir problēmas ar gurnu un pirms pasaules čempionāta man teica, ka būs jāveic operācija,” atklāja hokejists. “Bet tas, ko šeit man izdarīja Čehijas izlases ārsts… Viņš ir pelnījis lielu paldies. Nezinu, kādas viņam ir burvju rokas, bet astoņus mēnešus neesmu izjutis tik labas sajūtas slidojot. Redzēsim, kā būs tālāk, bet galu galā operācija nebūs vajadzīga.”

Kurš gan cits – Pastrņāks kļūst par galveno varoni un atnes Čehijai zeltu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām