Pastrņāks un Makavojs dominē un nokārto drošu “Bruins” uzvaru

20/02/2023 23:22
Dāvids Pastrņāks

Davids Pastrņāks pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva divus vārtus, un Čārlijs Makavojs rezultatīvi piespēlēja visu triju komandas vārtu guvumā, sekmējot Bostonas “Bruins” uzvaru savā laukumā. Bostonas “Bruins” mājās pieveica Otavas “Senators” ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Pastrņāks iemeta savas komandas otros un trešos vārtus, bet 1:0 16.minūtē panāca Džeiks Debrasks. Izlīdzinājumu pusminūti pirms pirmā pārtraukuma panāca Klods Žirū. Līnuss Ulmarks uzvarētāju vārtos atvairīja 30 metienus, bet pretējā laukuma pusē 22 gadus vecais Kevins Mendolīss tika galā ar 29 no 32 metieniem.

Otrā agrajā dienas spēlē Floridas “Panthers” mājās pagarinājumā pieveica Anaheimas “Ducks” ar 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0). Pa divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju rindās sakrāja Metjū Tkačaks un Ētu Luostarinens, bet viesiem – aizsargs Jons Klingbergs. Uzvaras vārtus Kārters Verheigī guva pagarinājuma otrajā minūtē.