Pastrņāks uzstāda jaunu karjeras rekordu un sekmē “Bruins” piekto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

24/03/2023 09:14
Davids Pastrņāks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienība Bostonas “Bruins” ceturtdien izcīnīja piekto panākumu pēc kārtas, kamēr citā mačā, gūstot septiņus vārtus, pie pārliecinošas uzvaras tika Otavas “Senators”.

“Bruins” savā laukumā ar rezultātu 4:2  pārspēja Monreālas “Canadiens”. Uzvarētāju rindās Davids Pastrņāks guva savus 49.vārtus šosezon, uzstādot jaunu karjeras rekordu vienas sezonas ietvaros, Tailers Bertuci izcēlās ar vienu precīzu metienu un rezultatīvu piespēli, kamēr vēl pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Džeiks Debrasks un Davids Krejči. Monreālas vienībai izdevās abus vārtus gūt vairākumā, kad vispirms pirmās trešdaļas izskaņā precīzs bija Niks Suzuki, bet otrā perioda beigās ripu Bostonas komandas vārtos raidīja Kērbijs Daks.

Savukārt “Senators” mājās ar rezultātu 7:2 guva panākumu pār Tampabejas “Lightning”, sagādājot pretiniekiem trešo zaudējumu pēc kārtas. Otavas komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Breidijs Tkačaks un Alekss Debrinkets, kurš arī vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Deriks Brasārs, Eriks Branstroms un Ostins Votsons. “Lightning” no neveiksmes neglāba Mihaila Sergačeva un Breidena Pointa vārti.

Citā mačā Toronto “Maple Leafs” ar 6:2 pārliecinoši pieveica Floridas “Panthers”. Divus vārtus Toronto vienības labā guva Ostons Metjūzs, izpelnoties spēles pirmās zvaigznes titulu. Ar 1+1 atzīmējās abi komandas rezultatīvākie spēlētāji Mičels Mārners un Viljams Nīlanders, kamēr divas reizes saviem partneriem asistēja Marks Džiordano.

Jau ziņots, ka Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) pārspēja Kalgari “Flames”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Bļugeram pozitīva lietderība, “Golden Knights” svin kārtējo uzvaru (VIDEO)