Pazīstamais kanāls “Viasat Sport Baltic” maina nosaukumu uz “TVPlay Sports”

''TVPlay-Sports'', Sportazinas.com
Foto: ''TVPlay-Sports''

Baltijas sporta kanāls “Viasat Sport Baltic” no 10. augusta mainīs nosaukumu un vizuālo indentitāti, līdz ar to turpmāk būs pazīstams kā “TVPlay Sports”, turklāt tiek solīts, ka drīzumā gaidāms vēl viens kanāls.

“All Media Baltics” ilgtermiņa stratēģijas ietvaros 10. augustā “Viasat Sport Baltic” nosaukums Baltijā tiks mainīts uz “TVPlay Sports”. Kanāls ar jauno nosaukumu turpinās “Viasat Sport Baltic” stratēģiju, saglabājot absolūtā sporta līdera pozīciju Baltijas valstīs un sniedzot saviem skatītājiem aizraujošākos pasaules sporta notikumus HD kvalitātē, kā arī papildinot piedāvājumu ar lielākajām zvaigznēm un sporta līgām.

Kā vēsta “Viasat Sport Baltic”, tad kanāls bijis sporta pārraižu līderis gan Baltijas valstīs kopumā, gan katrā Baltijas valstī atsevišķi. Mūsu mērķis kanālam “TVPlay Sports” ir nostiprināt šīs pozīcijas vēl vairāk. Sākoties jaunajai sporta sezonai, viņi ir gatavi sniegt mūsu skatītājiem vairāk par 1300 pasaules vadošo sporta sacensību un sportistu startu tiešraižu, kas kopumā veido vairāk kā 3200 tiešraides stundām no pasaules labākajām sporta sacensībām.

“TVPlay Sports” turpinās pārraidīt ne tikai cīņas starp labākajiem sportistiem uz futbola, basketbola un regbija laukumiem, bet arī aizraujošos un saspringtos UEFA Nāciju līgas notikumus. “TVPlay Sports” sniegs skatītājiem Baltijā iespēju vērot UEFA Eiropas futbola čempionāta finālturnīru. Skatītājiem Latvijā arī turpmāk būs iespēja sekot līdzi basketbola izlašu spēlēm FIBA Pasaules kausā un Latvijas basketbolistu gaitām “Turkish Airlines” Eirolīgā, kā arī Rīgas “Dinamo” spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā. Lietuvas fanus priecēs basketbola valstsvienība un Kauņas “Žalgiris” sasniegumi basketbolā. Igaunijā skatītāji turpinās aizrautīgi just līdzi Ota Tenaka uzvarām Pasaules čempionāta rallijā posmos.

“Skatītāji izmaiņas kanāla vizuālajā izskatā pamanīs 10. augustā, kad tiks ieviesta jaunā kanāla identitāte. Jaunais kanāls skatītājiem sniegs iespēju HD kvalitātē baudīt Anglijas Premjerlīgas sezonas spēles un Tallinā notiekošo UEFA Superkausa dueli starp Madrides “Real” un “Atletico”,” izteicies “TVPlay Sports” programmu direktors Toms Circenis. “Rudens atnāks ar lieliskām ziņām, jo skatītājiem tiks piedāvāts otrs “TVPlay Sports” kanāls, kā arī papildus iespējas klausīties komentārus krievu valodā visām sporta pārraidēm.”

Informāciju sagatavoja: Līna Kārkliņa “Viaplay” un “Viasat” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar