Organizators: Latvija viena nav gatava rīkot 2021. gada PČ hokejā

Latvijas hokeja izlase, sportazinas.com
Latvijas hokeja izlase | Foto: IIHF

Latvija gadījumā, ja Baltkrievijai tiktu atņemtas tiesības rīkot 2021. gada pasaules čempionātu hokejā, to nebūtu gatava sarīkot viena, sarunā ar Latvijas Radio izteicās Latvijas puses čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

“Ja mēs skatāmies čempionāta rīkošanas līgumisko pusi, mums ir līgums ar IIHF par Rīgas grupas organizēšanu. Par to, kas un kādā veidā būs Minskā, vai kādas būs izmaiņas, tas viss ir atkarīgs no IIHF lēmuma,” LR skaidroja Buncis.

Ogrkomitejas šefs izteicās, ka Latvijai nebūtu pa spēkam vienai izpildīt visas IIHF uzdotās prasības, jo tam nepieciešama otra ledus halle ar vismaz 8000 skatītāju vietu ietilpību.

Jau ziņots, ka nemieri saistībā ar prezidenta vēlēšanu iespējamu neleģitimitāti un vieglprātība pret Covid-19 pandēmiju varētu likt Starptautiskajai Hokeja federācijai (IIHF) mainīt lēmumu par čempionāta rīkošanas tiesību piešķiršanai Baltkrievijai.

2020. gada IIHF Ārkārtas kongresā tika apstiprināti 2021.gada Pasaules hokeja čempionāta datumi. Lai pielāgotos novēlotam sezonas sākumam Eiropā un Ziemeļamerikā, tika pieņemts lēmums, ka 2021.gada Pasaules hokeja čempionāts notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par