PČ orgkomiteja Latvijā uzsāk drošības pasākumu detalizētu izstrādi

11/02/2021 10:29

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) 2021. gada pasaules čempionāta hokejā orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis tikās ar Slimību profilakses un kontroles centra vadību (SPKC) speciālistiem, lai pārrunātu pamatprasības gaidāmajam turnīram Rīgā.

Tikšanās laikā Edgars Buncis prezentēja Pasaules Čempionāta COVID-19 profilakses pasākumu noteikumus. Turnīra orgkomiteja izklāstīja prasības, kas skars sportistu, apkalpojošā personāla un akreditēto personu uzturēšanos kārtību: viesnīcās, spēļu arēnās, treniņu arēnās, transportu, loģistiku, kā arī visu Pasaules Čempionāta dalībnieku ikdienas testēšanas procedūras.

“Mūsu saruna ar SPKC speciālistiem bija ļoti produktīva un saturīga. Kopīgi izrunājām visus aktuālos jautājumus par droša Pasaules Čempionāta aizvadīšanu mūsu galvaspilsētā. Orgkomiteja izskaidroja “burbuļa” turnīra formāta noteikumus, kas būs spēkā lielā hokeja notikuma laikā Rīgā. Pateicamies SPKC par dialogu un ceru uz tikpat veiksmīgu turpmāko sastrādāšanos,” sacīja orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

SPKC vadība pozitīvi novērtēja piedāvātos risinājumus, kas ļauj turpināt darbu pie tālākās izstrādes pasaules čempionāta rīkošanai. Tāpat SPKC sagaida pilnībā izstrādātu orgkomitejas un Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) apstiprinātu COVID-19 profilakses pasākumu noteikumus, kurš tiks izvērtēts no SPKC un Veselības ministrijas puses , lai pieņemtu turpmākos lēmumus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…