PČ priekšvakarā Čehijas un ASV handbolisti atsauc dalību

Handbols
Foto: Pixabay

Pasaules čempionāta priekšvakarā Čehijas un ASV handbola izlases Covid-19 uzliesmojumu dēļ atsaukušas dalību no turnīra.

Čehijas vīriešu izlasē ar Covid-19 inficējušās desmit personas, tādējādi G grupā čehu vietā spēlēs Ziemeļmaķedonija, kas spēkosies ar mājinieci Ēģipti, Zviedriju un Čīli.

Tikmēr ASV valstsvienībā atklāti desmit Covid-19 gadījumi spēlētāju vidū, kā arī sasirgusi daļa no izlases personāla. Sākumā amerikāņi uz turnīru gribēja sūtīt mazāku sastāvu, taču beigās izlēma par izstāšanos. ASV izlasi čempionātā aizstās Šveice, kas E apakšgrupā cīnīsies ar Franciju, Norvēģiju un Austriju. Savukārt septiņi inficēšanās gadījumi konstatēti čempionāta debitantes Kaboverdes rindās. Kaboverdiešiem A grupā jātiekas ar Vāciju, Ungāriju un Urugvaju.

Pasaules čempionāts handbolā Kairā un tās apkārtnē norisināsies no 13. līdz 31.janvārim. Pamatturnīra pirmajā posmā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām katrā. Otro posmu sasniegs katras grupas trīs labākās komandas.

Pirms diviem gadiem Dānijā un Vācijā notikušajās meistarsacīkstēs savu pirmo titulu vēsturē izcīnīja dāņi, kuri finālā ar 31:22 uzveica norvēģus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par