Pēc 17 gadu pārtraukuma Alvešs atgriežas dzimtenē – vēlas spēlēt PK 2022

Dani Alvess, sportazinas.com
Dani Alvess | Foto: PSG

Slavenais brazīļu aizsargs karjeru turpinās dzimtenē, kur parakstījis trīs arpus gadu vienošanos ar spēcīgākās līgas klubu “Sao Paolo”.

Aizvadīto sezonu Alvešs spēlēja Francijas futbola grandā Parīzes “Saint Germain”, kam pievienojās 2017.gada vasarā, kad pārnāca no Itālijas komandas Turīnas “Juventus”.

Uz Turīnu futbolists pārcēlās 2016.gadā no Spānijas futbola flagmaņa FC “Barcelona”, kuru reaktīvais malējais aizsargs pārstāvēja no 2008.gada.

36 gadus vecais Alveša vārds šovasar tika locīts ar potenciālu atgriešanos “Barcelona” rindās, kā arī došanos uz kādu no Anglijas premjerlīgas vienībām.

Alvešs vēlējies vismaz trīs gadu līgumu, jo kopā ar Brazīlijas izlasi vēlas doties uz 2022.gada Pasaules kausu Katārā. Futbolists pavēstījis, ka uzvara PK ir vienīgais viņa nepiepildītais mērķis, jo pārstāvot izlasi Alvešs pa divām reizēm uzvarējis “Copa America” turnīrā un FIFA Konfederāciju kausā, bet uzvara PK izpalikusi.

Aizsargs sešas reizes kopā ar Barselonas komandu ir triumfējis Spānijas “La Liga” turnīrā, četras reizes uzvarējis Spānijas kausa izcīņā, kā arī trīs reizes triumfējis prestižākajā Eiropas klubu turnīrā UEFA Čempionu līgā.

Pārstāvot PSG, Alvešs divas reizes izcīnīja zelta medaļas Francijas čempionātā, bet vienu reizi triumfēja kausa izcīņā. Tāpat viņa kontā uzvara Itālijas A sērijā un Itālijas kausa izcīņā kopā ar “Juventus”, bet kopā ar “Sevilla” futbolists uzvarējis arī UEFA kausa (tagad Eiropas līga) turnīrā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par