Pēc aptaujas rezultātiem Briedim vismazākā iespēja uzvarēt Supersērijā

22/10/2017 21:06

Pasaules boksa supersērijas oficiālajā Twitter kontā cilvēki varēja veikt aptauju – kurš no bokseriem izcīnīs pirmā smagā svara kategorijas čempionu titulu supersērijā?

Kā liecina aptaujas rezultāti, Latvijas labākajam bokserim Mairim Briedim ir vismazākās izredzes to izdarīt.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā vakarā Boksa supersērijas ietvaros pusfināla cīņa Ņūdžersijā tika aizvadīta starp Krievijas bokseri Muratu Gasijevu (25-0-0, 18KO) un Polijas pārstāvi Kšištofu Vlodarčiku (53-4-1, 37KO). Trešajā raundā ar tehnisko nokautu uzvaru svinēja IBF čempions Gasijevs, nosargājot savu čempiona jostu. Pēc vakardienas cīņas zināmi visi supersērijas pusfinālisti.

Pēc skatītāju domām, par supersērijas uzvarētāju kļūs Aleksandrs Usiks. Par viņa uzvaru nobalsojušu 70% no visiem balsotājiem, taču par Briedi vien 6%.

Par Murata Gasijeva uzvaru nobalsojuši 13% respondentu, savukārt viņa pusfināla pretinieka Junieru Dortikosas uzvaru – 10%.

Jau vēstījām, ka supersērijas otrā pusfinālā tiksies Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis un Ukrainas pārstāvis Aleksandrs Usiks, savukārt otrā pusfinālā Junieru Dortikosa cīnīsies pret  Muratu Gasijevu

Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī ukrainim piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta. Sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Pusfināla cīņas gaidāmas janvāra otrajā pusē un to norises vietas tiks paziņotas drīzumā.

Kopējais balvu fonds abās kategorijās paredzēts 50 miljoni ASV dolāru (43 miljoni eiro), bet katras kategorijas uzvarētāja balva tiek lēsta desmit miljonu ASV dolāru (8,5 miljonu eiro) apmērā.

Titula cīņa 2018.gada maijā tiks aizvadīta Sauda Arābijā, Džidas pilsētā un par to jau noslēgts līgums.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….