Pēc “AS Roma” zaudējuma “Juventus” nokļūst pāris soļu attālumā no Itālijas čempionu titula

17/03/2015 12:20

Neveiksmi Itālijas A sērijas futbola čempionāta spēlē pirmdien piedzīvoja kopvērtējuma vicelīdere “AS Roma”, līdz ar to Turīnas “Juventus” turpina tuvoties ceturtajam čempionu titulam pēc kārtas.

Aizvadītajā mačā “AS Roma” ar 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās “Sampdoria” komandai, pa vieniem vārtiem otrajā puslaikā gūstot Lorenco de Silvestri un uz maiņu nākušajam kolumbietim Luisam Murjelam.

Zīmīgi, ka pirms šī mača “AS Roma” Itālijas čempionāta gaitā iepriekšējos septiņos mačos bija sešas reizes cīnījusies neizšķirti.

Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas guva cita galvaspilsētas vienība “Lazio”, kas izbraukumā ar 2:0 (0:0) pieveica “Torino” futbolistus, divus vārtus gūstot brazīlietim Felipi Andersonam.

Vēl vienā mačā panākumu guva Florences “Fiorentina” futbolisti, kas ar 2:1 (0:0) savā laukumā pieveica “AC Milan”. Kaut pirmie vadībā izvirzījās turnīra tabulas vidusdaļā esošie viesi, pēdējās desmit minūtēs “Fiorentina” futbolisti guva divus vārtus, izraujot panākumu.

Savukārt kopvērtējuma līdere “Juventus” jau sestdien ar 1:0 (0:0) izbraukumā pieveica “Palermo” vienību.

Līdz ar to 11 kārtas pirms turnīra beigām pašreizējai čempionei “Juventus” ir 64 punkti, “AS Roma” tai seko ar 50 punktiem, kurai līdz punkta attālumam pietuvojusies “Lazio” vienība.

Ceturtajā pozīcijā esošajai “Napoli” ir 46 punkti, bet pa 45 punktiem savākušas “Fiorentina” un “Sampdoria”.

Jau ceturtdien “Fiorentina” un “AS Roma” savstarpēji spēkosies UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla atbildes spēlē. Pirmais šo komandu mačs noslēdzās neizšķirti 1:1.