Pēc dažām nedēļām tiks izskatīta “City” apelācija par diskvalifikāciju no Eiropas kausiem

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Peps Gvardiola | Foto: Mančestras "City"

Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “City” apelāciju par noteikto divu gadu diskvalifikāciju no Eiropas kausiem, kas noteikta par finanšu godīgas spēles noteikumus pārkāpšanu, izskatīs no 8. līdz 10.jūnijam, otrdien paziņoja Sporta arbitrāžas tiesa (CAS).

Eiropas futbola asociāciju savienība (UEFA) izslēdza “City” uz diviem gadiem no Čempionu līgas un sodīja klubu ar 30 miljonu eiro lielu naudassodu pēc tam, kad tika atklāts, ka Anglijas čempioni ir pārspīlējuši savus sponsorēšanas ieņēmumus no 2012. līdz 2016.gadam.

Lietā ir jāpanāk lēmums pirms nākamās sezonas Čempionu līgas izlozes, vai aizliegums, ja tas paliks spēkā, attieksies uz nākamajām divām sezonām.

Pēc sākotnējā sprieduma “City” nekavējoties pārsūdzēja lēmumu, atspēkojot apgalvojumus, ka viņi ir veikuši “nopietnus noteikumu pārkāpumus”.

Plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka pārkāpumi attiecas uz kluba sponsoru Abū Dabī valsts aviosabiedrību”Etihad”.

Pagājušā gada novembrī Vācijas žurnāls “Spiegel” paziņoja, ka “City” Īpašnieks šeihs Mansurs, kurš pieder Abū Dabī valdošajai ģimenei, pats bija finansējis lielāko daļu “Etihad” finanšu palīdzības klubam, ko “City” noraidīja kā nepatiesību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par