Pēc futbola mača ar skatītāju pūli Serbijā Covid-19 atklāj pieciem “Crvena Zvezda” spēlētājiem

22/06/2020 15:10

Jūnijā otrajā nedēļā aizvadītā Serbijas kausa pusfināla spēle, kuru klātienē apmeklēja aptuveni 16 000 skatītāju, pavisam bēdīgi beigusies Belgradas “Crvena Zvezda” komandā, jo pirmdien klubs paziņoja, ka ar koronavīrusu inficējušies pieci spēlētāji.

Spēle starp Belgradas klubiem “Partizan” un “Crvena Zvezda” tika aizvadīta 10.jūnijā. “Partizan” svinēja uzvaru ar 1:0, bet tribīnēs pēc ilgāka pārtraukuma bija redzams liels fanu pulks – aptuveni 16 000.

“Crvena Zvezda” 29.maijā tika kronēta par Serbijas čempioni, bet sestdien aizvadīja savu pēdējo spēli pret “Proleter” vienību. Šajā duelī gan nepiedalījās pieci spēlētāji, kuri pēc kausa pusfināla mača esot sajutuši nelielus vīrusa simptomus.

“Spēlētāji jūtas labi un ir ciešā kontaktā ar kluba medicīnas personālu,” teikts paziņojumā.

Pēc sestdienas dueļa Belgradas vienība aptuveni 10 000 līdzjutēju priekšā svinēja uzvaru vietējā čempionātā.

Jau šī mēneša sākumā Serbijas valdība mazināja ierobežojumus, kas iepriekš tika noteikti “Covid-19” dēļ. Līdz ar ierobežojumu mīkstināšanu līdzjutējiem neierobežotā skaitā ļauts apmeklēt sporta veidus, kas noris ārā vai atvērtās telpās.

Vietējās televīzijas RTS pārraidītajās spēlēs bija redzams, ka vietējā čempionāta dueļos sanitārās prasības tiek ievērotas ļoti minimāli.

2014.gada Serbijas kausa īpašniece Novisadas “Vojvodina” ar “Partizan” finālā tiksies 24.jūnijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…