Pēc inficēšanās ar koronavīrusu mirst Gvardiolas māte

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Peps Gvardiola Foto: Images via Reuters/Lee Smith TPX IMAGES OF THE DAY/LETA

Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “City” galvenā trenera Hosepa Gvardiolas 82 gadus vecā māte ir mirusi pēc saslimšanas ar koronavīrusu Covid-19, pirmdien paziņoja klubs.

49 gadus vecais Gvardiola pagājušajā mēnesī ziedoja vienu miljonu eiro, lai nopirktu medicīnas preces cīņai pret koronavīrusa pandēmiju dzimtajā Spānijā.

Viņš arī izlaida videoklipu kā daļu no kluba iniciatīvas “Cityzens At Home”, mudinot fanus palikt mājās.

“Mančestras “City” ģimene ir sērās, jo šodien jāziņo par “Pepa” mātes Dolorsas Salas Kario nāvi Manresā pēc saslimšanas ar koronavīrusu,” teikts premjerlīgas kluba paziņojumā.

“Ikviens, kas ir saistīts ar klubu, pauž visdziļāko līdzjūtību Pepam, viņa ģimenei un visiem viņu draugiem šajā biedējošajā laikā.”

Spānija pirmdien paziņoja par koronavīrusu izraisīto nāves gadījumu ceturto kritumu pēc kārtas – pēdējo 24 stundu laikā tas ir 637, kas ir zemākais skaits gandrīz divu nedēļu laikā.

Bojāgājušo skaits, kas ceturtdien ar 950 bojāgājušajiem sasniedza rekordu, strauji samazinājies, un kopējais vīrusa izraisīto bojāgājušo skaits valstī ir 13 055. Vairāk ir tikai Itālijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par